Koordynator Inwestycji Budowlanych

Zakres obowiązków:

  • planowanie i zarzadzanie wszystkimi aspektami procesu budowlanego;
  • współpraca z architektem na etapie realizacji budowy;
  • utrzymywanie kontaktu, budowa relacji z Inwestorem;
  • nadzór nad inwestycją i wykonawstwem, kontrola realizacji inwestycji;
  • zarządzanie budżetem inwestycji;
  • pozyskiwanie podwykonawców, weryfikacja ofert podwykonawczych;
  • koordynowanie zawierania umów podwykonawczych, dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty;
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie do Dyrektora Sprzedaży i Zarządu wykonywanych zadań;
  • czynne uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych na budowie;
  • udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier) lub pokrewne;
  • konieczne doświadczenie w branży budowlanej lub deweloperskiej;
  • znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu;
  • samodzielność, systematyczność i umiejętność organizowania czasu pracy;
  • obsługa komputera w zakresie organizacyjno-administracyjnym (Word, Excel etc.) oraz technicznym AutoCAD;
  • wysoka kultura osobista, asertywności i komunikatywność;
  • umiejętność koordynowania zadań i pracy z ludźmi;
  • prawo jazdy;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz:

  • samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy;
  • zatrudnienie w stabilnej organizacji;
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • kartę Benefit.

Nazwa stanowiska:
Miejsce pracy:
biuro w Kadzidle
Dział:
Dział Inwestycji