Kariera

ROZWÓJ W STACON TIS DUSZAK

Stacon TiS Duszak Sp. J. to dynamiczna firma działająca od 25 lat w branży budowlanej. Pracując z nami świadomie kształtujesz swoją karierę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

U naszych aktualnych i potencjalnych pracowników szczególnie wysoko cenimy profesjonalizm, proaktywną postawę, wytrwałość w dążeniu do celu oraz otwartość na zmiany. Poszukujemy pracowników wyróżniających się umiejętnościami interpersonalnymi oraz umiejętnością pracy w zespole, doskonale zarządzających czasem oraz posiadających zdolności organizacyjne.

kariera

AKTUALNE OFERTY PRACY

Aktualnie poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

StanowiskoLokalizacjaDziałData
Inżynier Budowypraca w delegacjiDział Inwestycji19 września 2019
Koordynator Inwestycji Budowlanychbiuro w KadzidleDział Inwestycji19 września 2019
Specjalista ds. Zakupówbiuro w KadzidleDział Sprzedaży11 września 2019
Kierownik Budowypraca w delegacjiDział Inwestycji14 kwietnia 2019

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Stacon TiS Duszak sp.j. w Kadzidle, adres do korespondencji: ul. Ogrodowa 5, 07-420 Kadzidło lub Inspektor Ochrony Danych adres e-mail iod@stacon.pl.

Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Stacon TiS Duszak sp.j. z siedzibą w Kadzidle.” Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji na niniejsze stanowisko oraz na inne, podobne stanowiska w Stacon TiS Duszak sp.j. przez okres 1 roku, dlatego w celu wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest wyrażenie zgody na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: „Chcę, aby Stacon TiS Duszak sp.j. umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy w Stacon TiS Duszak sp.j. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów aktualnych i przyszłych rekrutacji w Stacon TiS Duszak sp.j. ”

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: iod@stacon.pl. Informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami Twoich danych będą dostawcy usług IT, przy pomocy których Administrator zbiera i przetwarza Twoje dane osobowe w swoim systemie informatycznym.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych, przysługuje Ci prawo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych na potrzeby aktualnego procesu rekrutacji w zakresie określonym w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.