Usługi

 

Generalne wykonawstwo danego projektu budowlanego obejmuje całość działań jakie są podejmowane podczas jego realizacji. Pracę rozpoczynamy od wsłuchania się w potrzeby Inwestora oraz dostosowania do tych potrzeb działań inwestycyjnych. Projekty z sukcesem realizujemy od 30 lat,

 

Budowa stacji paliw powinna być przeprowadzona przez firmy posiadające doświadczenie i wiedzę w tej kwestii. Jest to projekt wymagający zaangażowania specjalistów w dziedzinie montażu zbiorników paliw wraz z osprzętem, zaprojektowania i postawienia wiaty, doprowadzenia i zainstalowania oświetlenia oraz wykonania podjazdów, nawierzchni i innych prac ziemnych.

 

Jesteśmy specjalistami w produkcji najwyższej jakości prefabrykatów betonowych i żelbetonowych. Nasza oferta to solidne płyty drogowe i wytrzymałe ściany oporowe typu L. Dzięki zaangażowaniu, nowoczesnym technologiom i doświadczeniu, tworzymy fundamenty przyszłości. Nasze prefabrykaty to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w różnych projektach. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do Twoich potrzeb, zapewniając najwyższą jakość i precyzję. Wybierz nas, jeśli chcesz partnera z pasją budowania i zaufaniem klienta!

 

Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych. Nasza wytwórnia to symbol nowoczesności w regionie. Dzięki naszemu zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, miesięcznie wytwarzamy około 50 ton konstrukcji stalowych. Nasze certyfikaty i kontrole jakości zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Wybierając nas, wybierasz konstrukcje stalowe oznaczone znakiem CE i pełnym zaufaniem.