Budowa i modernizacja stacji paliw

Budowa stacji paliw

Budowa stacji paliw powinna być przeprowadzona przez firmy posiadające doświadczenie i wiedzę w tej kwestii. Jest to projekt wymagający zaangażowania specjalistów w dziedzinie montażu zbiorników paliw wraz z osprzętem, zaprojektowania i postawienia wiaty, doprowadzenia i zainstalowania oświetlenia oraz wykonania podjazdów, nawierzchni i innych prac ziemnych. Pamiętając o tym generalny wykonawca budowlany Stacon oferuje kompleksową realizację budowy stacji benzynowych. Posiadając zdobywane przez lata know-how wiemy jak przeprowadzić konkretne działania, aby zapewnić powodzenie i bezpieczeństwo inwestycji oraz oddanie stacji paliw do użytku w jak najkrótszym czasie. Podejmujemy się budowy zarówno gdy inwestora interesują gotowe projekty stacji paliw jak i indywidualne projektowanie stacji paliw według wytycznych klienta.

Stacon oferuje kompleksowe przygotowanie inwestycji jaką jest budowa stacji benzynowej. Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo pełną usługę wyceny, projektowania i budowy stacji. Zapraszamy do kontaktu z nami by poznać szczegóły oferty. Do tej pory wybudowaliśmy od podstaw kilkadziesiąt stacji na zlecenie zarówno prywatnych przedsiębiorców jak i krajowych potentatów takich jak Lotos czy Orlen.

Modernizacja stacji benzynowej

Właściciele stacji benzynowych, które powstałych w latach 80 i 90 zeszłego wieku mogą borykać się z ciągłym spadkiem sprzedaży, który może wynikać z posiadania przestarzałej stacji benzynowej. Poza budową nowych stacji od postaw proponujemy także modernizację stacji benzynowych. W przypadku modernizacji stacji paliw zakres usług może obejmować zaprojektowanie nowego wyglądu stacji, pylonów cenowych, przygotowanie kosztorysu inwestycji i ostatecznie działania modernizacyjne, które znacząco podniosą walory wizualne stacji jak i jej funkcjonalność.

Modernizacja stacji paliw według Stacon to

  • modernizacja lub wymiana zbiorników paliw i rurociągów,
  • zmiana dystrybutorów paliwa,
  • analiza systemów pomiarowych i bezpieczeństwa, zmiana systemów lub ich poprawa,
  • przebudowa sklepów przy stacjach benzynowych,
  • kompleksowy projektowanie i montaż systemów kanalizacyjnych, elektrycznych itp.,
  • pomoc w wyposażeniu stacji paliw i sklepu na stacji

… i wiele innych usług, które z przyjemnością przedstawimy Państwu na spotkaniu z nami.

Modernizacja to nie tylko zmiana wizualna stacji ale także dostosowanie jej do aktualnych przepisów ochrony środowiska, przepisów BHP czy do standardu jaki narzuca rynek stacji benzynowych. Na podstawie długoletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowy zakres usług, których ostatecznym celem będzie modernizacja Państwa stacji.

Prognozowanie sprzedaży paliw

Specjalizujemy się w analizach i prognozach sprzedaży paliw przeprowadzanych od wielu lat przez ekspertów związanych z branżą petrochemiczną. Specjalnie dla Państwa oszacujemy sprzedaż paliwa na podstawie wielu czynników, dzięki temu będziecie Państwo mieli możliwość odpowiedniego przygotowania stacji, ilości dystrybutorów. Prognozowanie sprzedaży paliw pozwala także na opracowanie planu dostaw paliw płynnych i logistykę związaną z dostawami.

Na rynku paliwowym działamy od 25 lat, doradzaliśmy wielu klientom wchodzącym na ten rynek. Jako sprawdzony partner na rynku stacji paliw uczestniczyliśmy także w przygotowaniu licznych raportów branżowych.